Bezplatné poradenství

Nebojte se, vyřešíme to... stačí se jen ozvat

  • Úvod
  • Bezplatné poradenství

Poradíme, co víme, abychom Vám pomohli vyhnout se nepříjemnostem

obrázek článku

pokud jste v problémech, jste ideálním terčem pro darebáky, kteří vás chtějí oškubat, jak to jen jde, nebo pro hlupáky, kteří nic neumí a hledají klienty, kteří jsou důvěřiví a nechají se zmanipulovat nebo pro různé neseriozní predátory, kteří jen číhají na vaši neznalost, naivitu či váš stres.

Když si nebudete jistí, s kým máte tu čest, zavolejte, napište, situaci s Vámi probereme. Pokud náhodou narazíte na někoho, kdo je slušný a svoji práci umí, rádi vám na něj poskytneme dorbé reference a dopooručíme využít jeho služeb. Pokud ale narazíte na nějakého darebáka, je vysoká pravděpodobnost, že ho známe už podle jména, a pokud by nám jméno bylo neznáme, víme, na co se zeptat, co a kde zjistit, abychom ho odhalili a vás tak mohli varovat.

Spolupracujeme s insolvenčními správci, advokáty, realitními kancelářemi, investory... dlouhá léta (s některými od konce minulého století, s některými "až" od roku 2008, ale se všemi již tak dlouho, že víme, s kým máme tu čest).

Nebojte se nám proto zavolat či napsat a zeptat se, nic vás to nebude stát, jen tu trochu času, zachránit ale můžete hodně.

Máme pro vás řešení


Kontaktujte nás

Nebojte se, zvládmeme to. Piště info@insolvencehypoteky.cz, volejte +420 724 800 094