O nás

Nebojte se, vyřešíme to... stačí se jen ozvat

Pracuje pro své klienty, nikoliv proti nim.

Jsme tu (nejen) pro ty z vás, kteří nechtějí přijít o svoji nemovitost, ale rádi by využili možnost oddlužit se a pak žít normální život bez dluhů, finančních problémů, obstavených účtů a výplat.

Pomůžeme vám správně o oddlužení požádat, splnit všechny podmínky nezbytné pro schválení oddlužení soudem a nemovitost, o kterou byste v insolvenci přišli, pro Vás zachránit. Způsobů, jak nemovitost zachránit, je více, např.:

  • získáme vyjímku insolvenčního soudu, aby ji insolvenční správce mohl prodat některému členovi vaší rodiny, kterému na koupi zajistíme hypotéku či jiné seriozní financování.
  • vaši nemovitost z insolvence koupíme, pronajmeme Vám ji a jamile bude kdokoliv z vaší rodiny či vašich blízkých připraven si vzít hypotéku (kterou mu seženeme), prodáme vám (mu) vaši nemovitost zpět.
  • splatíme za vás část vašich dluhů tak, že nebude potřeba nemovitost prodávat, ta vám zůstane, oddlužení proběhne formou splátkového kalendáře

Možností je více, nicméně zde je nemůžeme veřejně uvádět.

Nejlépe se pomáhá tomu klientovi, který o insolvenci ještě nepožádal, jen o tom uvažuje. V těchto případech můžeme vše pečlivě připravit předem. Dokážeme ale pomoci i tomu, kdo již návrh na své oddlužení podal a dokonce i těm, kteří již mají oddlužení schváleno prodejem nemovitosti. Čím dále ale insolvence je, tím pracnější a obtížnější je nemovitot zachránit. Zde platí obzvlášť - čím dříve (přijdete za námi pro pomoc), tím lépe.

Povinně zveřejňované údaje:

název: Immopro Konzult, s.r.o., vedená: u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 94103, sídlo: Podivínská 552, 691 02 Velké Bílovice, ID datové schránky: r2axwqf, příjem poštovních datových zpráv (od všech právnických či fyzických osob): ANO

Máme pro vás řešení, zavolejte. Informace a rady zdarma!


Kontaktujte nás

Nebojte se, zvládmeme to. Pište info@insolvencehypoteky.cz, volejte +420 724 800 094

služba

Záchrana nemovitosti z insolvence

Koupíme PRO VÁS Vaši nemovitost z insolvence nebo vám ji před zamýšlenou insolvenci zachráníme.

služba

Zajištění financování

Pokud chcete koupit nemovitost z insolvence, zajistíme Vám na koupi financování.

služba

Bezplatné poradenství

Pokud potřebujete poradit, zeptejte se, poradíme Vám BEZPLATNĚ.